O FIRMIE

 

Dodatkowe Odszkodowania Powypadkowe – działamy na rynku odszkodowawczym na terenie całego kraju, w tym przede wszystkim w regionie Katowic i Gliwic

Naszą misją jest pomoc w uzyskiwaniu najwyższego odszkodowania – zadośćuczynienia – osobom poszkodowanym w wypadkach i ich bliskim. Dążymy do tego, aby świadomość społeczeństwa na temat przysługujących im odszkodowań – zarówno za błędy lekarskie/medyczne czy też odszkodowań komunikacyjnych, była coraz większa.

 

Wybierz doświadczonych specjalistów spośród firm ściągających odszkodowania

Korporacje ubezpieczeniowe, zamiast działać kierować się dobrem Klienta, działają tak naprawdę w swoim własnym interesie. Pieniądze, które powinniśmy otrzymać za powstałą szkodę, w dużej części zasilają konta samych ubezpieczycieli. Odszkodowania uzyskiwane dla Klientów przeważnie kilkukrotnie przewyższają te proponowane/wypłacane przez ubezpieczyciela. Dlatego warto wybrać właśnie naszą firmę odzyskująca odszkodowania!

Dbamy o zadowolenie Klientów i do każdego podchodzimy w sposób indywidualny – Dodatkowe Odszkodowania Powypadkowe z Gliwic – marka, której warto zaufać

Nie pobieramy wynagrodzenia przed uzyskaniem przez Klienta należnego odszkodowania. Pomagamy w uzyskaniu możliwie najwyższego zadośćuczynienia już od samego początku powstania szkody.

Możesz na nas liczyć na każdym etapie jej likwidacji. Gwarantujemy, że:

  • zweryfikujemy BEZPŁATNIE każdą sprawę,

  • pomożemy zgłosić szkodę,

  • zorganizujemy samochód zastępczy bez opłat,

  • uzyskamy należne Ci odszkodowanie,

  • na bieżąco będziesz informowany o istotnych etapach sprawy.

Uzyskamy dla Ciebie dopłatę do otrzymanego już odszkodowania (to, że otrzymałeś już wypłatę odszkodowania, nie zamyka drogi do dochodzenia dodatkowych środków). Warto podkreślić, że reprezentujemy Klientów w negocjacjach z ubezpieczycielem oraz na każdym etapie Sądowym.

Jesteśmy po to, aby wywalczyć dla Ciebie pełną kwotę przysługującego Ci odszkodowania, nawet jeśli wypadek miał miejsce do 20 lat wstecz!

KONTAKT